CYWILIZACJA ZOMBIE

CYWILIZACJA  ZOMBIE
ePub czas dodania: 2014:01:15 00:36 komentarzy 0
Lewactwo tworzy znów swoją własną cywilizację

CYWILIZACJA ZOMBIE

 

Polacy obronili przed islamem Europę ponad trzy wieki temu.

Dzisiaj ta sama Europa nawet nie szykuje się do walki, oddaje pole tej obcej cywilizacji...

W 1920r. obronili Europę przed czerwoną zarazą rosyjskiego komunizmu. Niecałe 20 lat później zapłacili straszną cenę za to zwycięstwo.

Zostali zdziesiątkowani przez komunistyczną Rosję jak i narodowosocjalistyczne Niemcy. Te obydwa najohydniejsze totalitaryzmy w historii świata wyrosły bowiem z tej samej lewackiej ideologii.

Czy dzisiaj potrafimy obronić własną tożsamość przynajmniej u siebie ?

Naprawdę... zaczynam w to wątpić.

Dzisiaj Europa oddaje pole temu samemu lewactwu. To lewactwo tworzy bowiem znów swoją własną cywilizację.

Pod niewinnymi postulatami tolerancji przemycane są hasła zamieniane w dogmaty.

Cyt:

 

 Hiszpania: Ateiści chcą „korzystać z życia”

W styczniu barcelońskie autobusy jeździły z napisem: „Boga prawdopodobnie nie ma. Przestań się martwić. Korzystaj z życia!”. Katalońskie stowarzyszenie ateistów zainwestowało w tę kampanię reklamową prawie 2 tysiące euro. – W Hisz­panii jest coraz więcej ateistów. Chcemy, by stali się widoczni – powiedział dziennikowi „El Pais” przewodniczący stowarzyszenia katalońskich ateistów i wolnomyślicieli, które jest inicjatorem akcji. Sam „pomysł” narodził się w Wielkiej Brytanii, gdzie londyńskie autobusy udekorowano identycznym sloganem w październiku ubiegłego roku. Akcja została zorganizowana przez Brytyjskie Towarzystwo Humanistyczne i brytyjski dziennik „The Guardian”. Mamy w związku z tą akcją dwa pytania: Czy „zdeklarowani ateiści” mają jakiś jeden model „korzystania z życia”? I od kiedy będzie on – w „Zjednoczonej Europie” – obowiązywał wszystkich

http://www.piotrskarga.pl/co-bog-zlaczyl--czlowiek-niech-nie-rozdziela-,2985,4044,p.html

Ten cytat pochodzi z 2009r. W Hiszpani już tak wesoło przestało być, ale ...

Po pięciu latach od tych dowcipnych zdarzeń w stylu znanym nad Wisłą, pod nazwą róbta co chceta, odpowiedź na ostatnie pytanie, od kiedy ma obowiazywać, chyba zaczyna nabierać realnych kształtów.

Ma obowiązywać jak najszybciej a właściwie już obowiązuje.

Zjednoczona  Europa, którą już na wiosnę !!! będą chcieli zamienić na Stany Zjednoczone ma stać się kontynentem ludzi zombie.

Nie udało się Niemcom wyprodukować rasy panów, Rosjanom stworzyć systemu jednakowych ludzi z jednakowymi potrzebami, to teraz każdy będzie tym kim chce. Okazało się bowiem, że płeć ma być kwestią naszego wyboru.

Wkroczyliśmy w erę homodyktatury i jeśli jako ludzie sobie z tym nie poradzimy, zamienimy się naprawdę w zombie.

Cyt:

Dwa dni temu abp André Léonard został napadnięty przez feministki w czasie wykładu na Wolnym Uniwersytecie w Brukseli. Aktywistki oblały go wodą, posługując się figurkami Matki Bożej z Lourdes. Metropolita Brukseli przyjął te upokorzenia w milczeniu, a na koniec ucałował znieważoną figurkę Maryi

http://niezalezna.pl/40757-po-ataku-belgowie-podziwiaja-prymasa

 

Tym właśnie zachowaniem zyskał sobie sympatię Belgów.

Czyżby zaczęło docierać do nich, z czym mamy do czynienia ?

Zapytałam wyżej, czy potrafimy obronić własną tożsamość, bo szczerze mówiąc coraz mniej wierzę, że obroni ją Europa. Nie mam pojęcia .. zaczynam coraz mniej rozumieć nasze zachowania.

 Pomimo jeszcze zdrowych zachowań polskiego społeczeństwa, może to zasługa naszej potwornej historii w której musieliśmy walczyć o przetrwanie, może właśnie dlatego jesteśmy jeszcze nie skażeni tym brukselskim wirusem zagłady, jednak cywilizacja zombie nadchodzi ...

Przeczytałam właśnie na Frondzie „analizę” Krystyny Kofty.

Cyt:

Kofta, bez większej żenady, sięga po argumenty stalinowskie i przekonuje, że wiceminister Królikowski służy innemu państwu i dlatego nie może być ministrem czy urzędnikiem. - Otóż tenże świetny prawnik jest oblatem. Nie kijem nas, to pałą! Jak kurczę, nie z Opus Dei, to oblat! Maile zresztą, jak przeczytałam, wysyłało się na adres Opus Dei! Oblat to coś w rodzaju świeckiego zakonnika. Facet złożył śluby oblata benedyktyńskiego. Lubię Benedyktynkę, zakonny likier, jednak uważam, że jeśli ktoś składa śluby posłuszeństwa zakonowi, nie jest niezależny i nie może pełnić ważnych funkcji państwowych – przekonuje Kofta. A chwilę potem sugeruje, że zbrodnią Królikowskiego jest też to, że „siedział wśród klechów”.

http://www.fronda.pl/a/kofta-obraza-ksiezy-i-sugeruje-ze-katolik-nie-moze-byc-ministrem,33521.html

 

Nooo skąd my to znamy ? Służy innemu państwu...Nie Rostowski ? a może Sikorski ?  Nieeee Królikowski, bo ... siedział wsród klechów ...!

Jaka bystra, wie że papieże w Watykanie urzędują. W dodatku już 2 tysiące lat tam urzędują a Polsce przez tysiąc lat, to nie przeszkadzało trwać.

Podobne brednie wyczytuję na niektórych „narodowych” portalach, a spróbuj się nie zgodzić, wyleją na ciebie szambo pomyj, zupełnie jak aktywistki z Brukseli...

Dlaczego Zombie tak nienawidzą wiary, Boga i jego prawa ?

Bo to prawo próbuje ochronić człowieczeństwo.

Cyt:

Absolutne i uniwersalne zasady prawa naturalnego zostały wyłożone w Dekalogu i wraz z filozofią grecką uznane przez prawo rzymskie. Nowy Katechizm Kościoła Katolickiego przypomina słowa Cycerona, według których „istnieje oczywiście prawdziwe prawo: to znaczy prawo prawego rozumu, zgodne z naturą, które znajduje się we wszystkich ludziach. Jest niezmienne i wieczne, nakazując, wzywa nas do wypełnienia powinności, a zakazując, powstrzymuje od występków”. (Marek Tuliusz Cycero, „De republica”, 3, 22, 33, cyt. za: Katechizm Kościoła Katolickiego, nr 1956). Święty Tomasz z Akwinu przypomina nam, że prawo ustanowione przez parlamenty i przez każdą inną ludzką instancję legislacyjną nie może stać w sprzeczności z prawem Bożym. Prawo naturalne rzeczywiście „nie jest niczym innym jak światłem rozumu wlanym w człowieka. Dzięki niemu rozpoznajemy to, co trzeba uczynić i to, czego trzeba unikać. To światło, czyli to prawo, Bóg dał stworzeniu” (św. Tomasz z Akwinu, „In duo praecepta caritatis et in decem Legis praecepta expositio”, c. 1).

http://www.naszdziennik.pl/wp/36713,przebudzenie-europy.html

W tym samym piśmie udzielona zostaje jeszcze jedna odpowiedź.

Kim są ci którzy chcą odczłowieczyć ludzi.

 Po ponad milionowym proteście we Francji sprzeciwiającym się uznaniu legalizacji układów homoseksualnych

Cyt: Międzynarodowi potentaci, którzy kontrolują lub dyktują warunki rządom państw narodowych, z niepokojem obserwują to nieoczekiwane przebudzenie. Ich strach wiąże się z tym, iż pojawią się nowe formy obecności politycznej i społecznej oraz nowe grupy rządzące, które będą zdolne wywołać społeczny sprzeciw wobec systemu władzy i kultury w Europie, ustalonego od epoki rewolucji francuskiej. Ale za „łacińską wiosną”, poza nieuchwytnym działaniem Opatrzności Bożej, kryje się również koncepcja świata, która ma swoje korzenie w łacińskim fundamencie kultury zachodniej. W Grecji narodziła się koncepcja humanitas, idea, która wskazuje na istnienie natury ludzkiej, określonej przez stałe i uniwersalne prawa rozpoznane przez filozofię. Humanitas nie jest tylko przedmiotem współczesnego humanizmu, ale świadomością istnienia uniwersalnych praw natury ludzkiej

No nie wiem, może jednak zdążymy ....

Po publikacji tego filmu norweski rząd wycofał wszelkie dotacje dla promowania ideolgii gender

 

http://www.youtube.com/watch?list=UUt1nPWUvZ87bnOSB1Xt23yQ&v=5oGL7njQwrg#t=97

licznik: 3130 + 2 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze
Stanisław Michalkiewicz: Gendermeria w służbie genderactwa 0|0
Aż miło popatrzeć, jak w promocję genderactwa w naszym nieszczęśliwym kraju i jego obronę przed kontrofensywą ze strony Kościoła katolickiego, zabrało się lobby żydowskie.

„Głos Cadyka”, czyli „Gazeta Wyborcza” zrezygnowała nawet z wykrywania i piętnowania organicznego polskiego antysemityzmu, co stanowi nieomylny znak, że na tym etapie sanhedryn uznał promocję genderactwa za zadanie priorytetowe, które powinien podjąć utworzony doraźnie fołksfront.

Podobnie w latach 30-tych i 40-tych kazał Józef Stalin, więc i teraz Żydzi puścili w niepamięć niesnaski z ubekami z roku 1968 i oto widzimy, jak „Żydy” w osobie Jana Hartmana, biegającego za „filozofa”, idą ręka w rękę z „Chamami” reprezentowanymi przez Leszka Millera.

Nawiasem mówiąc, warto, żeby jakiś naturalista spenetrował przyczyny, dla których nie tylko chamy, ale i Żydzi mają taką skłonność do tandety. Nie tylko materialnej, ale również -intelektualnej, czego znakomitym przykładem jest genderactwo.

Bardzo pouczająca w tym względzie jest opisana w „Dziejach Apostolskich” scena dyskusji żydowskich intelektualistów ze św. Szczepanem. Jak pamiętamy, kiedy nie mogli przeciwstawić mu się siłą argumentów, „podnieśli wielki krzyk”, wywlekli go za miasto i ukamienowali.

Od tamtej pory nic się nie zmieniło, więc tylko patrzeć, jak po „kłamstwie oświęcimskim” i – jak pokazuje przykład dyspozycyjnych niezawisłych sądów w Białymstoku - „kłamstwie jedwabieńskim”, zostanie wprowadzona penalizacja sprzeciwu wobec genderactwa, a może nawet – specjalna policja myśli, czyli gendermeria. Skoro można było sprawić, by – jak pisze w swojej „Historii filozofii” prof. Władysław Tatarkiewicz – by „marksizm w Związku Radzieckim został przyjęty powszechnie i bez zastrzeżeń”, to cóż powstrzyma i Żydów i „Chamów” przed próbą powtórzenia tamtego eksperymentu?

Oczywiście bez gendermerii się nie obejdzie, to jasne, więc wszystko dopiero przed nami. (...)

Cytat za: http://www.prawy.pl/felieton/4547-stanislaw-michalkiewicz-gendermeria-w-sluzbie-genderactwa
2014-01-15 01:46
# @Andy-aandy 0|0
Taak, masz rację. Przygotowując materiał na wpis, natknęłam się na szlam w wykonaniu Hartmana w wybiórczej.
Nie szło tego art. do końca doczytać, taka tam była nienawiść do Kościoła.
Żydów i Chamów my powstrzymamy, musimy... bo to jest wojna o nasze dusze..
2014-01-15 23:23
# @Astra 0|0
Jak tlenu, potrzebny nam uśmiech i nadzieja w Chrystusie i dobre,  *tylko*  dobre wiadomości.

Nadzieja jest w dobrych, a nie w złych działaniach i informacjach o nich.
Dziwnym trafem tylko złe wiadomości przedzierają się do mediów i do naszych umysłów.
2014-01-15 23:40
A chwilę potem [Kofta] sugeruje, że zbrodnią Królikowskiego jest też to, że „siedział wśród klechów”. 0|0
Tym odmóżdżonym komunistyczno-stalinowskim małpom w rodzaju Kofty czy Bratkowskiej nie przeszkadza i nie protestują, gdy zbrodniczy neostalinista — syn zbolszewizowanej posłanki Nowickiej — publicznie wychwalał masowe zbrodnie ich ukochanego tow. Stalina na Polakach oraz wzywał do nowych masowych morderstw Polaków.

Na takie publiczne nawoływanie do zbrodni przez neostalinistę Nowickiego nie zareagowała także i postbolszewicka prokuratura w Warszawie — stwierdzjąc, że
bezkarne jest wzywanie do masowych mordów Polaków oraz propagowanie nienawiści... [sic]

Wieloletnia działalność neostalinisty Michała Nowickiego wzywającego m.in. do wprowadzenia siłą „dyktatury proletariatu” oraz nowych masowych mordów przeciwników komunizmu w Polsce — po dwóch latach śledztwa doczekala się pochwały prokuratury.

Nowicki jest chroniony przez lewackie koneksje rodzinne lewaczki mamusi i tatusia...

Bowiem, po aż dwóch latach „śledztwa“ w postaci przejrzenia paru z tych wydrukowanych stron, jakie były opublikowane na portalu LBC — zsowietyzowna prokuratura nie znalzła znamion przestępstwa w nawoływaniu do masowych komunistycznych mordów Polaków oraz niszczenia istotnych dla Polaków miejsc pamięci narodowej.
2014-01-16 05:29
# @InaMina 0|0
Przecież napisałam:
"no nie wiem, może jednak zdążymy"
:))))
2014-01-16 18:58
gender studies nie są NAUKĄ, nie mają statusu uprawniającego do używania słowa „gender-logia”, ale są przekształceniem fałszu 0|0
Gender - nowa odsłona komunizmu

(...)
Komuniści marzyli, aby zrealizować tzw. program równościowy. Dziś ich cele i dążenia w nowej odsłonie zaczynają z powodzeniem być przeprowadzane przez agresywną mniejszość. Niegdyś większość (czyli tzw. bunt mas) miała dokonać i dokonywała ordynarnych, brutalnych zmian w społeczeństwie. Lumpenelity zdobywały władzę. Dziś inni ekstremiści wkroczyli na salony i dążą do wprowadzania postanowień traktatu amsterdamskiego z 1997 roku, czyli do wprowadzenia gender mainstreamingu jako strategii politycznej obowiązującej wszystkie państwa członkowskie. I to już nie jest zabawa, tylko gwałt i przemoc, w dodatku ingerujące w suwerenność państwa polskiego.

Jeśli Polska się temu dyktatowi podda, a centrolewicowy rząd Donalda Tuska ma od tego swoich cyngli, jak minister Elżbieta Bieńkowska, Joanna Kluzik-Rostkowska, Lena Kolarska-Bobińska i przede wszystkim Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, wówczas społeczeństwo, a przede wszystkim normalna rodzina zostaną zdeformowane, a dzieci bezkarnie molestowane przez programy równościowe, które zgwałcą ich niewinność i delikatność.

Gender nie jest teorią, jak twierdzi Limanowska, gender studies nie są NAUKĄ, nie mają statusu uprawniającego do używania słowa „gender-logia”, ale są przekształceniem fałszywych założeń i koncepcji w praksis, a więc zrealizowaniem marzenia Marksa.
(...)

Dlatego w pierwszej kolejności owe akcje reklamowania i zachęcania do relatywizmu moralnego, intelektualnego i naukowego uderzają bezpośrednio w Kościół katolicki, który stoi po stronie Prawdy, nie tylko wiary, ale i rozumu.

Jest on jedyną „organizacją”, która jest w stanie uratować istotę rodziny i świętość kobiecości, jej godność, naturalność, piękno.

Dlatego nadzieją są dziś katolickie ruchy feministyczne, kongresy rodzin, jako aktywna alternatywa dla demonicznych koncepcji ideologii gender i przybyłych z zagranicy inżynierów koncepcji nowego człowieka.

Dr Tomasz M. Korczyński

Za: http://www.naszdziennik.pl/mysl/65488,gender-nowa-odslona-komunizmu.html
2014-01-17 05:27
Wrogiem klasowym był niegdyś burżuj i kapitalista-wilkołak, dzisiaj złem zwalczanym przez genderciotki jest mężczyzna 0|0
Feminizm deprawuje

(...)
Genderprzemysł napędzany w Stanach Zjednoczonych i eksportowany do Kanady, Europy, Australii dokonał już wielu spustoszeń w umysłach ludzkich, co pociągnęło za sobą destruktywne działania społeczne na wielką skalę.

Pranie mózgu metodą gender (realizacja programów równościowych), jakie przechodzą kobiety i mężczyźni zanurzani w ideologiczne nonsensy, przybierające coraz groźniejsze rozmiary deprawacji, prowadzi do takich tragedii jak historia Manuela.

Wraz ze wzrostem wprowadzania ideologii gender na obszary społeczno-polityczne wzrasta natężenie występowania innych niebezpiecznych zjawisk, jak legalizacja homoukładów, aborcji (w tym eugeniki i aborcji selektywnej), eutanazji czy zapłodnienia metodą in vitro. A wszystko w ramach programu równościowego. W Polsce przebiega to jeszcze w sposób umiarkowany, w porównaniu z Belgią, Francją, Wielką Brytanią czy RFN, ponieważ Polacy stanowczo i powszechnie reagują na ataki na nasze dzieci i rodzinę. Jednak opór będzie łamany, sprzeciw podmywany zachętą finansową, ośmieszaniem, szantażem, groźbami i karami.

Ideologia gender ingeruje w najdelikatniejsze obszary społeczne. Jej zadaniem jest zniszczenie naturalnej komórki społecznej, jaką jest rodzina składająca się z mamy, taty i dzieci. Promując homoukłady, feministyczne paradygmaty, dąży do deprawacji dzieci, które są bezbronne.

Chce zohydzić najważniejsze potrzeby człowieka, jakimi są założenie rodziny oraz posiadanie potomstwa. We wszystkich badaniach socjologicznych są to wszak priorytetowe wartości dla Polaków, co gryzie ideologów nowej lewicy. Dlatego ekstremiści mniejszości seksualnych, którzy nienawidzą tej naturalnej wspólnoty, bo sami cierpią w wyniku zaburzeń osobowości, seksualności, tożsamości, płciowości, atakują Kościół katolicki jako w tej chwili jedyną siłę, która nieugięcie broni normalności, promuje bezpieczny dla rozwoju Narodu status quo.

Zagłada kobiecości przebiega w myśl złotej zasady nieszczęśliwych feministek: „Wmówmy szczęśliwym kobietom, że są nieszczęśliwe”. Ideologia gender wykracza poza sferę badawczą, stając się narzędziem w dokonywaniu zmian społecznych. Odgórnie, za sprawą instytucji, którymi zarządza niebezpieczna mniejszość, czyli radykałowie ideologiczni. (...)

Tak powstaje państwo totalne.

Dr Tomasz M. Korczyński

Za: http://www.naszdziennik.pl/mysl/65668,feminizm-deprawuje.html
2014-01-19 08:12
Zatrute źródła genderyzmu 0|0
Osoby, które głoszą genderyzm, są duchowymi dziećmi marksizmu. Program promocji tej ideologii w Polsce został przyjęty bez konsultacji społecznej i nosi znamiona totalitaryzmu. Ofensywa genderyzmu działa według marksistowskiej zasady opanowania odgórnie instytucji i narzucania innym swoich zasad – mówił wczoraj w Sejmie ks. prof. Dariusz Oko.

Wykładowca krakowskiego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II wystąpił w Sejmie z wykładem „Ideologia gender – zagrożenie dla cywilizacji” na zaproszenie Parlamentarnego Zespołu Członków i Sympatyków Ruchu Światło-Życie, Akcji Katolickiej, Stowarzyszenia Rodzin Katolickich oraz Parlamentarnego Zespołu ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski. Transmisję przeprowadziła Telewizja Trwam.

W swoim wystąpieniu ks. prof. Oko uzasadniał, dlaczego Kościół, który jest ekspertem od obrony i promocji kobiet, sprzeciwia się gender. – Podobnie jak Kościół krytykował ideologię marksistowską, leninizm, hitleryzm, tak teraz krytykuje gender – mówił ks. Oko.

Wyjaśniał, że ludzie promujący gender to zwykle ateiści. A ci, nie wierząc w Boga, poszukują innych bogów, którymi mogą stać się władza, pieniądze, przyjemności, w tym także seks.

– Typowe dla ateistów, którzy przeceniają wartości, szczególnie seksualne, jest niedocenienie tego, co duchowe, co wyższe.

– Ateiści patrzą na ludzi jako na nieco bardziej inteligentne zwierzęta. Akcentują to, co niższe, co fizjologiczne, w tym to, co seksualne. I dorabiają sobie do tego teorie. Tu są zatrute źródła genderyzmu – dodał. Jak mówił, to tłumaczy powielane przez genderystów absurdy, szczególnie groźne dla dzieci. – Jeśli założymy, że pisali to maniacy seksualni, to wszystko staje się jasne – wskazywał prelegent.

Jak przypominał ks. Oko, jednym z prekursorów genderyzmu był Jean-Paul Sartre – egzystencjalista i ateista. Fundamentem jego filozofii jest stwierdzenie „egzystencja poprzedza esencję”. – Według Sartre’a, nie ma Boga, który nadaje prawa, nie ma natury, jest tylko jakaś nieokreślona egzystencja, której dopiero mamy nadać esencję. Człowiek może sam siebie całkowicie określić, w tym swoją płeć. To absurd. Jeżeli my mamy decydować, czy chcemy być mężczyznami lub kobietami, to co stałego pozostaje? – mówił ksiądz profesor.

Zwolennicy gender lansują ideę włoskiego filozofa i teoretyka marksizmu Antonio Gramsciego, który postulował „marsz przez instytucje państwa” ku ostatecznemu zwycięstwu lewicowych ideałów.
(...)

Małgorzata Jędrzejczyk

za: http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/66215,zatrute-zrodla-genderyzmu.html
2014-01-24 08:10